MakeCommerce jūsų pirkėjams šiandien siūlo daugiau nei 15 mokėjimo būdų keturiose šalyse ir mes dirbame, kad ateityje išplėstume šį rinkinį. Ar pilnas rinkinys yra prieinamas jūsų parduotuvei priklauso nuo jūsų paslaugų paketo.

Plėtojant jūsų el. parduotuvės integraciją jūs susiduriate su iššūkiu kaip pristatyti metodų rinkinį naudotojui.
Iš esmės yra dvi galimybės:

  •  naudoti pasirinkimo langą ne parduotuvėje – MK Mokėjimo tinklų sietuvas.

Leiskite parduotuvei tiesioginį vartotoją nukreipti į mūsų mokėjimo sietuvą, kad parinktų mokėjimo metodą ir pabaigtų mokėjimą (tai vadinama „peradresavimo“ režimu). Tai turbūt pats ekonomiškiausias būdas integruoti parduotuvę su MakeCommerce. Sužinokite daugiau apie Mokėjimo sietuvą.

  • įdiegti pasirinkimo langą parduotuvėje 

Parduotuvė turi pateikti galimų mokėjimų būdų parinkimą, leisti naudotojui pasirinkti tarp jų ir remiantis naudotojų pasirinkimu:

  • nukreipti į atitinkamą banko nuorodos kanalą (nukreipti į URL, teikiamą API)
  • iškviesti mūsų Kredito kortelės dialogo langą (sukurti sandorį per API sąsają, iškviečiant mūsų js)

Mokėjimo būdų pasirinkimo parduotuvėje realizavimas

Štai keletas patarimų jums kaip realizuoti mokėjimo metodų pasirinkimą

Gaunant Mokėjimo metodų sąrašą

Mokėjimo metodų sąrašas parduotuvėje nėra statiškas.  Jis gali keistis, kai pakeičiamas paslaugų paketas arba kai mūsų prekiautojams atsiveria ir tampa prieinami nauji mokėjimo metodai. Bėgant laikui, kai kurie metodai gali būti uždaryti. Mes taip pat pateikiame logotipus mokėjimo kanalams, jei per tam tikrą laiką pasikeičia jų prekės ženklas.

Taigi, yra protinga neapsunkinti pasirinkimų, bet remtis duomenimis iš MK API. Mes siūlome, kad el. parduotuvė reguliariai nuskaitytų mokėjimo metodų sąrašą ir saugotų jį lokaliai. Sužinokite daugiau apie GetConfig

Rodant kelių šalių Mokėjimo metodus

Jei savo parduotuvę nukreipiate klientams iš kelių šalių, tikslinga naudotojui pateikti savo šalies pasirinkimą kaip numatytąjį. Tačiau, kadangi naudotojui kartais sunku tinkamai nuspręsti, kas iš tikrųjų yra „savo“,  mes rekomenduojame palikti galimybę naudotojui perjungti šalį dialogo lange.