„Make Commerce“ apmokėjimo aplinka arba kitaip „Simple Checkout“ tai apmokėjimo puslapis, į kurį el. parduotuvė gali nukreipti pirkėją norintį atlikti mokėjimą. Tai yra lengviausias būdas integruoti bet kurį el. prekybos tinklalapį su „Make Commerce“. Lyginant šį integracijos būdą su integracijos moduliais, ši integracija nėra tiesiogiai integruojama į Jūsų tinklalapį, tad vartotojas yra nukreipiamas į „Make Commerce“ aplinka, kurioje ir atlieką mokėjimą.

*Tai alternatyvus mokėjimų apdorojimo integravimo būdas, jeigu jis neatitinka Jūsų poreikių mūsų sprendimą visada galite integruoti per standartinius įskiepius ar per mūsų API.

Kaip tai veikia:

  • Pirkėjas Jūsų elektroninėje parduotuvėje užpildęs pristatymo adresą pasirenka  „Make Commerce“ mokėjimo būdą.
  • Elektroninė parduotuvė nukreipia pirkėją į „Make Commerce“ mokėjimo aplinką  (ir perduoda mokėjimui atlikti reikalingą informaciją, t.y. parduotuvės ID, užsakymo ID, sumą)
  • Pirkėjas „Make Commerce“ mokėjimo aplinkoje pasirenka jam patogiausią užsakymo apmokėjimo būdą (pvz.: savo naudojamo banko „bank link“ arba atsiskaitymą mokėjimo kortele) ir atlieka mokėjimą.
  • Po sėkmingo apmokėjimo pirkėjas yra nukreipiamas atgal į elektroninę parduotuvę (return_url).

Žr., pavyzdžiui:
DEMO el. parduotuvė su aktyvuota SimpleCheckout funkcija

Pavyzdyje pateikta „PrestaShop“ demonstracinė parduotuvė, kuri naudoja „Make Commerce“ mokėjimo aplinką rinkti apmokėjimus.

Kaip tai atrodo vizualiai Jūsų elektroninėje parduotuvėje:

Daugiau informacijos IT specialistams mūsų API Gateway