Pasiūlykite maksimalų patogumą ir greitį

Apple Pay tikriausiai yra patogiausias būdas atsiskaityti už pirkinius internetu. Mokėjimo patvirtinimas yra neregėtai greitas – greitas žvilgsnis į telefoną arba piršto prisilietimas ir mokėjimas sėkmingai atliktas. Palyginti su tradiciniais mokėjimais, atsiskaitymas su Apple Pay yra iki trijų kartų greitesnis ir užtrunka vos kelias sekundes! Mokėjimus galima patvirtinti iOS įrenginiuose (iPhone, iPad), Mac kompiuteriuose ir Apple laikrodžiuose.

Parodykite atsidavimą ir šiuolaikiškumą

Vartotojai vis dažniau renkasi Apple Pay dėl paprastumo ir saugos funkcijų. Leisdami savo klientams atsiskaityti su Apple Pay, parodote savo įsipareigojimą siūlyti aukščiausios klasės technologijas ir šiuolaikišką, į klientą orientuotą požiūrį. Tai didina pasitikėjimą ir lojalių klientų skaičių.

 

Aukščiausio lygio saugumas

Apple Pay sukurta su stipriomis saugos funkcijomis, kad apsaugotų tiek prekybininkus, tiek klientus. Kiekvienai operacijai reikalingas kliento autentifikavimas naudojant biometrinius duomenis (Face ID, Touch ID) arba saugų PIN kodą, užtikrinantį, kad neskelbtina mokėjimo informacija nebūtų bendrinama ar kitaip neapsaugota.

Apple Pay veikia su mokėjimais kortele

Gauti Apple Pay mokėjimus per MakeCommerce yra labai paprasta. Viskas, ko jums reikia, yra suaktyvinti įmokų priėmimą kortelėmis. Skirtingai nuo daugelio mūsų konkurentų paslaugų, norint naudotis Apple Pay, nereikia prisiregistruoti pas papildomus paslaugų teikėjus. Jei jūsų internetinė parduotuvė dar nepriima mokėjimų kortelėmis, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi adresu support@makecommerce.lt.

Integruokite Apple Pay į savo elektroninę parduotuvę

Jei naudojate vieną iš oficialių MakeCommerce įskiepių, Apple Pay veiks iš karto. Tačiau norint pritaikyti integraciją, yra keletas būdų, kaip pridėti Apple Pay į savo elektroninę parduotuvę. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. integravimo vadovą.

Visos mūsų paslaugos

Registruokitės dabar!