Norint pradėti naudotis mūsų paslaugomis, prašome atlikti šiuos veiksmus:
1. Peržiūrėkite žemiau išvardintus reikalavimus ir įsitikinkite jog jie įgyvendinti Jūsų elektroninėje parduotuvėje, jeigu reikia atlikite pakeitimus savo tinklalapyje.
2. Užpildykite registracijos formą!

Jūsų internetinė parduotuvė turi atitikti šiuos teisinius reikalavimus, jog galėtumėte naudotis mokėjimų surinkimo paslaugomis:

1. Įmonės pavadinimas, adresas, rekvizitai ir klientų aptarnavimo kontaktai turi būti lengvai randami Jūsų tinklalapyje. Prie kontaktų būtina nurodyti elektroninio pašto adresą arba telefono numerį, įmonės kodą ar individualios veiklos pažymos numerį.

– Jeigu veiklą vykdote su individualios veiklos pažymėjimu, tinklalapyje (kontaktų puslapyje arba puslapyje “Apie mus” turi būti nurodytas Jūsų vardas, pavardė ir individualios veiklos pažymėjimo numeris.

2. Visi mokėjimo būdai išvardinti ir lengvai randami.

– Tinklalapio naudojimo taisyklėse ar atskirame puslapyje yra aiškiai aprašyti mokėjimo būdai ir valiuta kuria klientas gali atsiskaityti už prekes ar paslaugas.

Pavyzdinis tekstas: “Atsiskaityti galima naudojantis Swed, Seb, Luminor, Citadelės, Šiaulių banko elektroninės bankininkystės paslaugomis, Visa / MasterCard mokėjimo kortelėmis, bei Kniks dovanų kortelėmis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

3. Nuoroda į Privatumo politiką turi būti pagrindiniame puslapyje. Privatumo politika negali būti aprašyta tinklalapio naudojimo taisyklėse ir privalo būti aprašyta atskiroje skiltyje ar dokumente.

– Privatumo politikoje turi būti nurodyta jog pirkėjo duomenys perduodami Maksekeskus AS, mokėjimo apdorojimui.

Pavyzdinis tekstas: “Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

PILNA PAVYZDINĘ PRIVATUMO POLITIKĄ GALITE RASTI ČIA

4. Tinklalapio naudojimo taisyklės turi būti lengvai randamos. Jose turi būti aiškiai aprašyta, pirkimo, grąžinimo ir pristatymo politika.

– Pagrindiniame puslapyje turi būti nuoroda į tinklalapio naudojimo taisykles.
– Taisyklėse turi būti aprašytos pristatymo ir grąžinimo sąlygos.
– Jei dėl tam tikrų priežasčių prekių grąžinimai neįmanomi, turi būti aiškiai nurodyta ir paaiškinta kodėl.
– Pristatymo būdai ir pristatymo laikas turi būti aiškiai nurodyti.

PILNAS PAVYZDINES PIRKIMO TAISYKLES GALITE RASTI ČIA

5. Naudojimo taisyklėse (ar atskirame puslapyje pvz.: “Kaip pirkti”) turi būti aprašytas pirkimo procesas.

– Pavyzdinis tekstas: “Išsirinkite norimas prekes ir įsidėkite jas į pirkinių krepšelį. Peržiūrėję krepšelį ir norėdami įsigyti jame esančias prekes, spauskite mygtuką „Apmokėti“. Atidaromas užsakymo langas. Jame turite suvesti duomenis apie save, prekės pristatymo adresą ir pasirinkti apmokėjimo būdą. Jei perkate, naudodami nuolaidų kuponą, – įveskite jo kodą į tam skirtą langelį. Užpildę visus laukus, paspauskite „Mokėti“. Norėdami apmokėti už prekes, turėsite prisijungti prie pasirinktos banko sistemos. Apmokėjus užsakymą, pirkimo procesas bus baigtas.

PILNAS PAVYZDINES PIRKIMO TAISYKLES GALITE RASTI ČIA

6. Klientas privalo turėti galimybę perskaityti ir sutikti su pirkimo taisyklėmis prieš mokėjimo patvirtinimą, t.y. turi pažymėti varnelę mokėjimo puslapyje.
– Apmokėjimo puslapyje, klientui turi būti suteikta galimybė pažymėti varnele, jog jis perskaitė taisykles ir sąlygas bei su jomis sutinka.

7. Prekės ir paslaugos yra aiškiai aprašytos. 

8. Jūsų tinklalapis yra baigtas kurti.
– Jeigu naudojamos kelios kalbos, visi vertimai baigti.

9. Produktų per pardavimas (Drop Shipping)
– Jeigu elektroninė parduotuvė parduoda prekes, kurios yra per parduodamos (pardavėjas jų pats neturi ir galutiniam klientui jas išsiunčia tiekėjas), turite pateikti pirkimo įrodymą (pirkimo sąskaitas faktūras) ar galiojančius partnerystės susitarimus, sutartis.

10. Įmonė neturi jokių mokestinių skolų Lietuvos Respublikos mokesčių inspekcijai, Socialinio draudimo fondui ir muitinei.

Jeigu kai kurių reikalavimų dar neatitinkate, tačiau norite išbandyti mūsų platformą, galime sukurti bandomąją paskyrą. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Registruokitės dabar! Rinkite mokėjimus per el. bankininkystę