Norint pradėti naudotis mūsų paslaugomis, prašome atlikti šiuos veiksmus:
1. Peržiūrėkite žemiau išvardintus reikalavimus ir įsitikinkite jog jie įgyvendinti Jūsų elektroninėje parduotuvėje.
2. Užpildykite registracijos formą!

Jūsų internetinė parduotuvė turi atitikti šiuos minimaliu reikalavimus, jog galėtumėte naudotis mūsų mokėjimų surinkimo paslaugomis:

1. Įmonės pavadinimas, adresas ir klientų aptarnavimo kontaktai turi būti lengvai randami Jūsų svetainėje. Prie kontaktų būtina nurodyti elektroninio pašto adresą arba telefono numerį.

– Įmonės pavadinimas, adresas ir kontaktinė informacija turi būti aiškiai nurodyta ir lengvai randama pagrindiniame puslapyje arba kontaktų skiltyje.

2. Prekės ir paslaugos yra aiškiai aprašytos. 

–  Visos prekės ar paslaugos turi būti aprašytos aiškiai ir nedviprasmiškai.
– Prekės (jeigu joms tai taikoma) turi turėti visus išmatavimus, įskaitant svorį, medžiagą ir spalvą.
– Prekių aprašymo turinys ir produkto savybės negali iš esmės skirtis tarp skirtingų kalbinių versijų, jeigu svetainė pateikiama skirtingomis kalbomis.

3. Visi mokėjimo būdai išvardinti ir lengvai randami.

– Tinklalapyje yra aiškiai aprašyti mokėjimo būdai kuriais klientas gali atsiskaityti už prekes ar paslaugas.

4. Tinklalapio naudojimo taisyklės turi būti lengvai randamos. Jose turi būti aiškiai aprašyta, pirkimo, grąžinimo ir pristatymo politika.

– Pagrindiniame puslapyje turi būti nuoroda į tinklalapio naudojimo taisykles.
– Taisyklėse turi būti aprašytos pristatymo ir grąžinimo sąlygos.
– Jei dėl tam tikrų priežasčių prekių grąžinimai neįmanomi, turi būti aiškiai nurodyta ir paaiškinta kodėl.
– Pristatymo būdai ir pristatymo laikas turi būti aiškiai nurodyti.

5. Nuoroda į Privatumo politiką turi būti pagrindiniame puslapyje. Privatumo politika negali būti aprašyta tinklalapio naudojimo taisyklėse ir privalo būti aprašyta atskiroje skiltyje ar dokumente.

6. Klientas privalo turėti galimybę perskaityti ir sutikti su visomis taisyklėmis ir sąlygomis prieš mokėjimo patvirtinimą.
– Prieš pateikdamas užsakymą, klientas turi gebėti rasti taisykles ir sąlygas, susietas nuorodomis iš pagrindinio bei apmokėjimo puslapio.
Apmokėjimo puslapyje, klientui turi būti suteikta galimybė pažymėti, jog jis perskaitė taisykles ir sąlygas bei su jomis sutinka.

7. Jūsų tinklalapis yra baigtas kurti.
– Jūsų tinklalapis yra baigtas kurti.
– Jeigu naudojamos kelios kalbos, visi vertimai baigti.

8. Produktų per pardavimas
– Jeigu elektroninė parduotuvė parduoda prekes, kurios yra per parduodamos, turite pateikti pirkimo įrodymą (pirkimo sąskaitas faktūras) ar galiojančius partnerystės susitarimus.

9. Autorinės teisės ženklinimas (pvz., © myshop Ltd)
10. Įmonė neturi jokių mokestinių skolų Lietuvos Respublikos mokesčių inspekcijai, Socialinio draudimo fondui ir muitinei.

Jeigu kai kurių reikalavimų dar neatitinkate, tačiau norite išbandyti mūsų platformą, galime sukurti bandomąją paskyrą. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.