Kodėl verta ​rinktis ​pajamomis ​grįstą paskolą ​verslui?

 • Paskola per 24 valandas

Pilnai skaitmenizuotas procesas leidžia pasiekti ​rekordinį paskolos išdavimo greitį. Jokio popieriaus, ​jokių ilgų formų, jokio streso.

 • Paskola be užstato

Jūsų verslo veiklos duomenys yra pakankamas ​įrodymas, o pajamomis grįsto finansavimo modelis ​suteikia visas reikiamas garantijas Jums ir mums.

 • Paskola be mokėjimo ​grafiko

Paskolą grąžinsite automatiškai, kaip sutartą ​procentinę dalį nuo savo pajamų. Kai Jums šypsosis ​sėkmė, paskolos grąžinimas vyks greičiau. Kai pirkimai ​sulėtės, sulėtės ir grąžinimai.

 • Paskola be palūkanų

Finansavimas suteikiamas sumokėjus vienkartinį ​paskolos mokestį – be jokių palūkanų ar paslėptų ​išlaidų.

 

Gauti paskolos pasiūlymą
Paskola verslui

Kaip gauti pajamomis grįstą verslo ​paskolą?

1. Lengvai pasidalinkite savo bei įmonės duomenimis

Pagrindiniais kontaktiniais ir įmonės duomenimis pasidalinsite itin greitai ir lengvai. Jokių ilgų formų, klausimynų ir ​nesibaigiančių puslapių.

2. Paprastai pasirinkite reikalingą paskolos sumą bei trukmę.

Paskolos pasiūlymą suformuosime pagal sekančiame žingsnyje Jūsų pateiktus duomenis, tačiau atsižvelgsime ir į čia išreikštą ​pageidavimą.

3. Suteikite prieigą prie savo ​parduotuvės duomenų – jokių ​papildomų dokumentų.

Sąsajos su Jūsų parduotuvės duomenimis padės greitai ir tiksliai įvertinti paraišką bei pateikti pasiūlymą – jokių papildomų formų ir popierių.

Softloans integracija

Dovana Jums – nemokama, ​susisteminta Jūsų pateiktų duomenų ​analitika

Tikime, kad pajamomis grįstas finansavimas ​padės Jūsų verslui augti, o kad tikslų siekti ​būtų lengviau, dovanojame įžvalgas apie Jūsų ​verslą. Junkitės prie mūsų bendruomenės ​dabar ir gaukite nemokamą duomenų ​analitiką, kuri padės dar geriau suprasti savo ​verslo galimybės ir priimti duomenimis grįstus ​sprendimus.

 

Gauti paskolos pasiūlymą

DUK

Kas gali gauti pajamomis grįstą finansavimą?

Finansavimą gali gauti juridiniai asmenys, ​veikiantys ilgiau nei 12 mėnesių ir turintys bent 3000 Eur apyvartos per mėnesį. ​Jei paskola suteikiama juridiniam asmeniui, veiklą vykdančiam fizinėje parduotuvėje, joje mokėjimai turi būti priimami naudojant MakeCommerce mokėjimo kortelių skaitytuvus.  Jei paskola suteikiama el. parduotuvei, jos lėšų surinkimas turi vykti per MakeCommerce.

 

Kiek tai kainuoja?

Mokėsite tik vienkartinį paskolos mokestį, kuris gali būti nuo 8% paskolos sumos.

Štai kaip gali atrodyti tipinis paskolos pavyzdys:

 • Paskolos suma 9000 Eur.
 • Trukmė iki 12 mėnesių.
 • Vienkartinis administravimo mokestis – 8% arba 720 Eur.
 • Paskolos palūkanos – 0%.
 • Priešlaikinis paskolos grąžinimo mokestis – nėra.
 • Grąžinimo grafikas – 15% nuo įeinančių įplaukų skiriama paskolos grąžinimui.

Kodėl reikalingos integracijos ir ar jos saugios?

 • Tik šių integracijų dėka galime įgyvendinti pajamomis grįsto finansavimo modelį, ​nereikalauti užstato ir netaikyti grąžinimo grafiko. Gauti duomenys padeda ​mums tinkamai įvertinti verslo augimo galimybes ir pateikti tinkamiausią ​finansavimo pasiūlymą.
 • Integracijų dėka mus pasiekia tik agreguoti duomenys. Pavyzdžiui, kai atliksite ​Google ir Meta integracijas, konkrečių kampanijų duomenų nematysime – mus ​pasieks tik agreguoti periodiniai duomenys, padedantys modeliuoti galimas el. ​parduotuvės pajamas ateityje ir taip formuoti geriausią finansavimo pasiūlymą.

 

Kuo pajamomis grįstas finansavimas pranašesnis už kitas verslo paskolas?

Aiški pinigų kaina ir jokių palūkanų: pajamomis grįsto finansavimo gavėjas, prieš ​gaudamas paskolą, aiškiai žino tikslią pinigų kainą – ji nekinka ir sumokama kaip ​vienkartinis paskolos mokestis.

Jokio užstato: verslo veiklos duomenys yra pakankamas įrodymas, o pajamomis ​grįsto finansavimo modelis suteikia visas reikiamas garantijas.

Nėra paskolos grąžinimo grafiko: paskolos grąžinimas prisitaiko prie verslo ​pelningumo. Grąžinimas vyksta automatiškai, sutartą procentinę dalį nuo verslo ​pajamų nukreipiant paskolos grąžinimui.

Kas yra Softloans?

Softloans yra MakeCommerce partneris, kuriantis technologinius sprendimus, kurie ​padeda smulkaus ir vidutinio verslo atstovams lengvai ir greitai užsitikrinti augimui ​reikalingas apyvartines lėšas. Softloans yra Lietuvoje įkurta technologijų įmonė, ​kurios tikslas – supaprastinti ir modernizuoti paskolų procesą smulkiam ir vidutiniam ​verslui. Komandą sudaro patyrę bankų sektoriaus profesionalai ir sėkmingų ​startuolių įkūrėjai.

 

Kur čia “kabliukas”?

Jokio “kabliuko” čia nėra. Pajamomis grįsto finansavimo modelis pasižymi ypatingu ​skaidrumu – pinigų kainą aiškiai įsivertinate prieš gaudami paskolą, o paskolos ​grąžinimas prisitaikys prie verslo pajamų.

*Finansavimo paslaugą teikia MakeCommerce partneris Soft loans, UAB