Kodėl verta rinktis mus?

Elektroninės prekybos savininkams mes padedame surinkti mokėjimus visais populiariausiais mokėjimo būdais. Reikalinga tik viena paprasta integracija.

Naudodami mūsų platformą sutaupysite begalę valandų nuo apsilankymo skirtinguose bankuose ir sutarčių pasirašymo. Su viena paprasta integracija, galite naudoti beveik 20 skirtingų mokėjimo būdų ir rinkti mokėjimus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos. Be to, galite naudotis mūsų Visa/MasterCard mokėjimų surinkimo būdu ir rinkti mokėjimus iš viso pasaulio.

Registruokitės!
Mokėjimo būdai

Patraukli kainodara

Mes taikome bene patraukliausią kainodarą rinkoje. Mūsų komisinių kaina labai aiški ir paprasta – nuo 1.5% per mokėjimą. Kai tuo tarpu kitos mokėjimų įmonės taiko sudėtingą kainodarą iš daugelio dedamųjų dalių, kategorijų mokesčių, taiko pinigų išmokėjimo, operacijų atšaukimo mokesčius, ko pasėkoje bendra sumokama komisinių suma yra didesnė.

Vienas partneris

Pridėkite Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos bankų Bank Link bei Visa/MasterCard mokėjimus į savo internetinių pardavimų platformą be būtinybės pasirašyti sutartis su keliais skirtingais bankais.

Rizikos suvaldymas

Analogų rinkoje neturintis rizikos valdymas – įmokų surinkimas MIP (mokėjimo inicijavimo) ir Bank Link būdu. MakeCommerce unikalus sprendimas – prekybininkams automatiškai perjungiame mokėjimų apdorojimą į Bank Link būdą bankui patiriant techninių MIP sutrikimų.

Kodėl rinktis makecommerce?

Viena sutartis, viena banko sąskaita, viena integracija

Pradėkite rinkti mokėjimus pasirašydami vieną paprastą sutartį. Jums reikia turėti tik vieną banko sąskaitą ir vieną integraciją, norint naudoti visus mokėjimų surinkimo būdus.

Nėra registracijos ar sutarties mokesčių

Pas mus nėra pradinių sutarties sudarymo ar registracijos mokesčių, kurie paprastai taikomi pradedant bendradarbiauti tiesiogiai su bankais.

Mokėjimai Visa/MasterCard kortelėmis

Vienas pelės spustelėjimas ir pasikartojantys mokėjimai kortelėmis bus pasiekiami Jūsų elektroninėje parduotuvėje.

Registruokitės!
Mokėjimai kortelėmis

Nemokami mokėjimų grąžinimai

Vieno mygtuko paspaudimu galite valdyti mokėjimų grąžinimus, ir visa tai nemokamai!

Patogi vartotojo sąsaja

Intuityvioje vartotojo paskyroje greitai peržvelkite ir valdykite visus savo gautus mokėjimus.

Automatizuokite

Mūsų API integracija leidžia Jums importuoti visus mokėjimų duomenis tiesiai į Jūsų apskaitos programą. Mokėjimų grąžinimo procesas taip pat gali būti visiškai automatizuotas.

Paštomatų integracija

Lengvai ir patogiai galėsite integruoti paštomatus savo el. parduotuvėje.

Pristatymo pasirinkimai

Spauda apie mus:

LRT„Luminor“ bankas pasirašė sutartį įsigyti estų finansų technologijų bendrovę „Maksekeskus“

Plačiau: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1603500/luminor-bankas-pasirase-sutarti-isigyti-estu-finansu-technologiju-bendrove-maksekeskus


15minSparčiai populiarėjanti paslauga daro perversmą elektroninėje prekyboje

Plačiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/sparciai-populiarejanti-paslauga-daro-perversma-elektronineje-prekyboje-662-1572078


Verslo Žinios logotipasVienas partneris – trys šalys: el. parduotuvės plėtra Baltijos regione

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2021/02/17/vienas-partneris–trys-salys-el-parduotuves-pletra-baltijos-regione&9xIfr


15minIeškantiems aukso gyslos internete – ekspertų patarimai

Plačiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/ieskantiems-aukso-gyslos-internete-ekspertu-patarimai-662-1569532


Verslo Žinios logotipas Estų „Omniva“ grupei priklausantis mokėjimų startuolis kuriasi ir Lietuvoje

Plačiau: https://www.vz.lt/rinkos/2019/08/13/estu-omniva-grupei-priklausantis-mokejimu-startuolis-kuriasi-ir-lietuvoje#ixzz66NdUXwBn