Viena sutartis, viena sąsaja

„Mokilizingas“ ir „Moki3“ mokėjimų būdai yra „Makecommerce“ sutarties dalis, atskirų sutarčių nereikia sudaryti. Kainodara tokia pati, lyg renkant įmokas Visa/MasterCard mokėjimo kortelėmis.

Pinigus gaukite iškarto

Net jei pirkėjas už prekes sumoka per ilgesnį laikotarpį, prekybininkas iškart gaus visą pinigų sumą už parduotas prekes. Taigi, mokėjimas dalimis reiškia tik didesnius pardavimus!

Lengvas grąžinimas

Grąžinti prekes yra taip paprasta, kaip, pavyzdžiui, naudojantis pinigų surinkimo paslauga per elektroninę bankininkystę. Pilną ar dalinį grąžinimą galima atlikti iš elektroninės parduotuvės vartotojo sąsajos. Nutraukus sutartį tarp kliento ir lizingo paslaugų teikėjo, pinigai grąžinami automatiškai.

Du būdai atsiskaityti dalimis

„Mokilizingas“ – tai standartinė pirkimo išsimokėtinai paslauga, kuomet klientas sudaro pirkimo išsimokėtinai  sutartį nuo 6 mėnesių iki 60 mėnesių laikotarpiui. Sudarius sutartį moka įmokas su palūkanomis, sutarties sudarymo mokesčiu ir kitais taikomais mokesčiais. „Moki3“ – sudaroma 24 mėnesių lizingo sutartis, tačiau įvykdžius nuolaidos sąlygas, kurios pridedamos prie sutarties, t.y. atlikus 3 vienodas įmokas, klientui nereikia mokėti palūkanų, sutarties sudarymo mokesčio ir kitų mokesčių.
Daugiau informacijos pateikiama mūsų DUK skiltyje.

Visos mūsų paslaugos

Registruokitės dabar!