Prekiaukite tarptautiniu mastu

Naudodamiesi mūsų įmokų rinkimo kortelėmis sprendimu, galite internacionalizuoti savo verslą rinkdami mokėjimus iš bet kurios pasaulio šalies. Jei priimate mokėjimus „Visa“ ar „MasterCard“ kortele, Jūsų klientas atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje gali vos per kelias minutes, o mokėjimo patvirtinimas jus pasieks iš karto, kad galėtumėte nedelsiant išsiųsti prekes.

Leiskite klientui pasinaudoti jo turimu kreditu

Mūsų patirtis rodo, kad vidutinė kortelės operacijos suma yra didesnė nei vidutinė suma atsikaitant per elektroninę bankininkystę (Bank Link ar mokėjimo inicijavimo būdu). Atsiskaitymas kreditine kortele – patogus sprendimas klientui, nenorinčiam iš karto mokėti visos sumos.

Lankstu ir patogu

Su mūsų sprendimu Jūsų klientui paprasta pradėti mokėjimą e-parduotuvės atsiskaitymo lange, todėl pirkimo procesas tampa greitesnis ir patogesnis bei padidėja sėkmingo pirkimo tikimybė.

3D apsaugos programa

Naudodami saugią apsipirkimo internetu programą 3D Secure padarome mokėjimų surinkimą saugesnį. 3D Secure sumažina sukčiavimo riziką ir leidžia sutelkti dėmesį į pagrindinę veiklą.

Visos mūsų paslaugos

Registruokitės dabar!