Maksekeskus AS („Make Commerce“ ) yra registruota VISA Merchant Agent ir MasterCard Payment Facilitator.

Mokėjimams kortelėmis mes siūlome sprendimą, kuomet pirkėjas pateikia savo kortelės duomenis į langą iš „Make Commerce“, kuris parduotuvės puslapio viršuje automatiškai atsidaro kaip modalinis langas („pop-up“) taip beveik neišsiskirdamas iš Jūsų elektroninės parduotuvės aplinkos.

Kai pirkėjas suveda savo mokėjimo kortelės duomenis,  jie iškarto yra siunčiami tiesiai į „Make Commerce“ serverius. Kadangi tokiu atveju Jūs savo parduotuvėje nekaupiate mokėjimo kortelės duomenų, pardavėjo reikalavimų patvirtinimas PCI DSS nėra privalomas.

Integravimas

Mokėjimo kortele procesas

  1. Jūsų elektroninės parduotuvės apmokėjimo puslapyje pirkėjas pasirinko mokėjimą kortele.
  2. Naudojant „Make Commerce“ API Jūsų elektroninė parduotuvė registruoja apmokėjimą mūsų sistemoje.
  3. „Make Commerce“ Javascript (checkout.js), iššaukia apmokėjimo kortele dialogo langą el. parduotuvėje.
  4. Pirkėjas užpildo mokėjimo kortelės duomenis.
  5. Tuos duomenis dialogo langas saugiai pateikia į „Make Commerce“ serverį ir mainais gauna mokėjimo raktą. Jis bus perduotas el. parduotuvei.
  6. Norėdama užbaigti mokėjimą ir iš tikrųjų nurašyti lėšas nuo mokėjimo kortelės, el. parduotuvė padarys Mokėjimo užklausą su mokėjimo raktu per „Make Commerce“ API.
  7. „Make Commerce“ serveris siunčia nesinchronizuotą papildomą pranešimą apie apmokėjimą el. parduotuvėje (notification_url)

Detalesnę informaciją apie integraciją rasite mūsų api-explorer.

3-D Secure mokėjimai

„3DSecure“ yra papildoma saugumo priemonė, kuri, apmokėjimo kortele proceso metu, patikrina leidimą vykdyti internetinius pirkimus. Daugiau informacijos Wikipedia 3-D_Secure page.

„3DSecure“ geriau apsaugo elektroninės prekybos savininkus neteisėtų operacijų ir po to sekančių pinigų grąžinimų. Trūkumas – klientui tenkantys papildomi veiksmai pirkimo procese.
„3DSecure“ yra pasirinktinė funkcija, dėl kurios elektroninės prekybos savininkas pats gali nuspręsti. Pagal numatytuosius nustatymus, „3DSecure“ yra įjungta visose paskyrose. Jeigu norite išjungti „3DSecure“, susisiekite support@makecommerce.lt

Vieno mygtuko paspaudimo mokėjimai (OCP)

Mokėjimo kortelė aktyvuota vienam mygtuko paspaudimo mokėjimams, gali būti „prisiminta“ „Make Commerce“ sistemose, kad pirkėjas kito pirkimo metu neturėtų vėl pildyti kortelės duomenų. Klientui norint atlikti mokėjimą, tereikia spustelėti vieną mygtuką.

Pasikartojantys mokėjimai

Elektroninės prekybos savininkams siūlome sprendimą – rinkti pasikartojančius (periodinius) mokėjimus iš mokėjimo kortelių. Daugiau informacijos pasikartojančių mokėjimų puslapyje. 

Mokėjimai užsienio valiuta

Elektroninės parduotuvės orientuotos į JK ar JAV rinkas ir norinčios aptarnauti pirkėjus jų nacionaline valiuta, gali priimti mokėjus kortelėmis JAV doleriais (USD) arba Didžiosios Britanijos svarais (GBP).  Atsiskaitymai tarp „Make Commerce“ ir pardavėjo vykdomi eurais, tačiau pirkėjo mokėjimo kortelėje lėšos nurašomos jo nacionaline valiuta. Daugiau informacijos apie mokėjimus ne eurais.

Demonstracinės parduotuvės ir testavimas

Mūsų demonstracinės parduotuvėse, naudojant bandomąsias korteles.