Mokėjimams kredito kortele mes siūlome sprendimą, kur naudotojas tiesiogiai pateikia kortelės duomenis į langą iš MakeCommerce / Maksekeskus. Šis langas parduotuvės puslapio viršuje susidaro kaip modalinis langas taip beveik būdamas parduotuvės dalis.

Kai naudotojas pateikią formą, kortelės duomenys yra siunčiami tiesiai į MK serverius. Kadangi jautrūs kortelės duomenys nepraeina per Pardavėjo sistemą, Pardavėjo reikalavimų patvirtinimas PCI DSS nėra privalomas.

 

Integravimas su Kredito kortelės dialogo langu

Mokėjimo kortele srauto apžvalga

  1. Per mokėjimo būdo pasirinkimo langą pirkėjas pasirinko mokėti kredito kortele
  2. Parduotuvė registruoja naują sandorį per MK API (sukurti sandorį)
  3. Parduotuvė pasitelkia MK Javascript (checkout.js), kuri paleis kredito kortelės dialogo langą parduotuvės puslapio viršuje
  4. Pirkėjas užpildo kredito kortelės duomenis
  5. Tuos duomenis dialogo langas saugiai pateikia į MK serverį ir mainais gauna Mokėjimo raktą. Jis bus perduotas parduotuvei 
  6. Norėdama užbaigti mokėjimą ir iš tikrųjų nurašyti nuo kredito kortelės, parduotuvė padarys Mokėjimo užklausą su Mokėjimo raktu per MK API
  7. MK serveris siunčia nesinchronizuotą papildomą pranešimą apie mokėjimą parduotuvėje (notification_url)

Daugiau informacijos apie tolesnę integraciją rasite mūsų api-explorer.

3-D Secure mokėjimai

3DSecure yra papildoma saugumo priemonė, kuri, mokėjimo kortele proceso metu, apima naudotojo leidimą kortelės išdavėjo banke. Daugiau informacijos Wikipedia 3-D_Secure page.

3DS geriau apsaugo prekybininkus prieš mokėjimo grąžinimus iš „neteisėtų operacijų“ – naudotojas paprasčiausiai negali sakyti, kad jis nepadarė mokėjimo. Trūkumas – papildomi veiksmai pirkimo sraute, tikslus srautas priklauso nuo konkretaus tapatybės nustatymo lango pagrindiniame banke.
3DS yra pasirinktinė funkcija, dėl kurios prekiautojas pats gali nuspręsti. Pagal numatytuosius nustatymus, 3DS yra įjungtas. Jei norite tai pakeisti, susisiekite support@maksekeskus.ee

Vieno paspaudimo mokėjimai (OCP)

Kredito kortelė aktyvuota su vieno paspaudimo mokėjimais, gali būti „prisiminta“ MK sistemose, kad pirkėjas kito pirkimo metu neturėtų vėl pildyti kortelės duomenų formos. Naudotojas turi spustelėti tik vieną kartą, jei nori mokėti.  Daugiau informacijos apie šiuos mokėjimus OCP puslapyje.

Pasikartojantys mokėjimai

Pardavėjams mes siūlome sprendimą – imti pasikartojančius (periodinius) mokėjimus iš kredito kortelės. Daugiau informacijos apie juos pasikartojančių mokėjimų puslapyje. 

Mokėjimai užsienio valiuta

Pardavėjai, kurie turi parduotuves orientuotas į JK ar JAV rinkas ir norėtų aptarnauti pirkėjus jų nacionaline valiuta, gali priimti mokėjus kredito kortele JAV doleriais (USD) arba DB svarais (GBP).  Atsiskaitymai tarp MK ir pardavėjo yra daromi eurais, tačiau pirkėjo kredito kortelė yra nurašoma jo/jos pažįstama nacionaline valiuta. Daugiau informacijos apie mokėjimus ne eurais.

Demo ir testavimas

Mūsų demo parduotuvėse, naudojant bandomąsias korteles, jūs galite išbandyti Kredito kortelės dialogą