Apjunkite savo el. parduotuvės ir fizinės parduotuvės mokėjimus

Naudodami MakeCommerce galite apjungti visas operacijas. Nebereikia perjungti skirtingų sistemų ar banko sąskaitų, kad matytumėte visą pardavimus vienoje vietoje. MakeCommerce apdoroja mokėjimus tiek fizinėse tiek internetinėse parduotuvėse, tad valdyti verslą kur kas paprasčiau.

Priimkite mokėjimus prekių atsiėmimo metu

Kai kurie internetiniai pirkėjai nori naršyti ir užsisakyti internetu, bet mėgsta patys atsiimti užsakymą parduotuvėje. POS mokėjimo parinktis suteikia daugiau lankstumo, nes klientai gali mokėti atsiimant. Pirkėjams tai gali suteikti papildomą saugumo jausmą.

 

Stacionarūs ar nešiojami skaitytuvai

Galimi dviejų tipų mokėjimo kortelių skaitytuvai – stacionarūs ir nešiojamieji. Stacionarus tinka parduotuvėms, kuriose visada atsiskaitoma, pavyzdžiui, prie kasos.

Nešiojami terminalai labiau tinka tais atvejais, kai reikia bent šiek tiek judėti. Pavyzdžiui, keli kasininkai naudojasi vienu įrenginiu. Skaitytuvai yra bevieliai. Nešiojami terminalai yra tinkamas sprendimas, pavyzdžiui, restoranams ar kavinėms.

Sužinokite daugiau apie kortelių skaitytuvų tipus.

Saugiai plėskite savo verslą

Tik grynųjų pinigų priėmimas yra ne tik nepatogus klientui, bet ir papildoma rizika prekybininkui. Sumažinkite grynųjų pinigų kiekį ir plėskite savo verslą, nes vis daugiau žmonių neturi grynųjų pinigų ar piniginių o linkę atsiskaityti kortele.

Naudodami MakeCommerce mokėjimo kortelių skaitytuvus klientai taip pat gali mokėti telefonu naudodami „Apple Pay“ arba „Google Pay“. Ir galiausiai, dažniausiai atsiskaitymas kortele yra vienintelis turistų naudojamas mokėjimo būdas.

Kainodara

Standartinė kainodara: 1,5% + 0,05€ per apdorotą mokėjimą. (Taikomas minimalus mėn. mokestis 19€). Pats kortelių skaitytuvas suteikiamas NEMOKAMAI!

Jeigu Jūsų mėnesio apyvarta viršija € 10,000, galime pasiūlyti individualius įkainius pritaikytus Jums!

Visos mūsų paslaugos

Registruokitės dabar!