Sujunkite savo el. parduotuvės ir fizinės parduotuvės mokėjimus

Naudodami MakeCommerce galite sujungti visas operacijas. Nebereikia perjungti skirtingų sistemų ar banko sąskaitų, kad matytumėte visus pardavimus vienoje vietoje. MakeCommerce apdoroja mokėjimus tiek fizinėse tiek internetinėse parduotuvėse, tad valdyti verslą kur kas paprasčiau.

Kortelių skaitytuvai nemokami – sutaupykite šimtus eurų!

Daugelis paslaugų teikėjų kortelių skaitytuvus nuomoja už papildomą fiksuotą nuomos mokestį, kurį privalu mokėti nepriklausomai nuo operacijų skaičiaus. MakeCommerce netaiko jokių papildomų nuomos mokesčių, mokama tik už atliktas operacijas.

 

Stacionarūs ar nešiojami skaitytuvai

Galimi dviejų tipų mokėjimo kortelių skaitytuvai – stacionarūs ir nešiojamieji. Stacionarus tinka parduotuvėms, kuriose visada atsiskaitoma, pavyzdžiui, prie kasos.

Nešiojami terminalai labiau tinka tais atvejais, kai reikia bent šiek tiek judėti. Pavyzdžiui, keli kasininkai naudojasi vienu įrenginiu. Skaitytuvai yra bevieliai. Nešiojami terminalai yra tinkamas sprendimas, pavyzdžiui, restoranams ar kavinėms.

 

Saugiai plėskite savo verslą

Tik grynųjų pinigų priėmimas yra ne tik nepatogus klientui, bet ir papildoma rizika prekybininkui. Sumažinkite grynųjų pinigų kiekį ir plėskite savo verslą, nes vis daugiau žmonių neturi grynųjų pinigų ar piniginių ir yra linkę atsiskaityti kortele.

Naudodami MakeCommerce mokėjimo kortelių skaitytuvus klientai taip pat gali mokėti telefonu naudodami „Apple Pay“ arba „Google Pay“. Ir galiausiai, dažniausiai atsiskaitymas kortele yra vienintelis turistų naudojamas mokėjimo būdas.

Nešiojamas kortelių skaitytuvas

4G terminalas sukurtas atsižvelgiant į mobiliojo ryšio vartotoją ir gali atlaikyti ilgą ir intensyvų kasdienį naudojimą.

Su spalvotu TFT ekranu ir įtaisytu NFC skaitytuvu už ekrano bekontaktėms kortelėms ir įrenginiams, „Yoximo“ terminalas patenkins visus Jūsų kasdienius mokėjimo operacijų poreikius.

Dėl kūrybiško dizaino didelės spartos spausdintuvas ir privatumo skydelis tapo integruota terminalo dalimi. Pasukus privatumo skydelį aukštyn suteikiama prieiga prie lustinės kortelės sąsajos ir magnetinės juostelės tipo kortelių skaitytuvo. Dar kartą jį nuleidus, galima kompaktiškai laikyti ir transportuoti.

Kortelių skaitytuvai

Stacionarus kortelių skaitytuvas

„Yomani“ kortelių skaitytuvai yra stacionarūs terminalai, skirti nuolatiniam naudojimui mažmeninės prekybos aplinkoje su paprastu USB, interneto ir nuosekliojo prievado jungtimi. Galimos dvi konfigūracijos.

„Yomani“ ir „Yomani touch ML“ konfigūracija palaiko kelių juostų mokėjimą dideliems mažmenininkams. Su USB įrenginio sąsaja jis siūlo vieno laido sprendimą terminalui sujungti su e-POS įranga.

XR konfigūracija „Yomani“ ir „Yomani touch“ suteikia visiškai įrengtą terminalą visoms mažmeninės prekybos aplinkoms. Papildoma USB sąsaja suteikia galimybę prisijungti prie periferinių įrenginių, tokių kaip biometriniai įrenginiai ir brūkšninio kodo skaitytuvai.
Kortelių skaitytuvai

Naujiena! „MakeCommerce POS“ android programėlė.

„MakeCommerce POS“ – tai programėlė, paverčianti įprastinį „Android“ telefoną ar planšetę į saugų bekontaktį POS terminalą. „MakeCommerce POS“ sertifikuotas pagal „Visa“ ir „Mastercard“ standartus.

Naudodami „MakeCommerce POS“ programėlę, galite priimti šiuos mokėjimus:

  • mokėjimus fizinėmis bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis;

  • mokėjimus „Google Pay“/„Apple Pay“/„Samsung Pay“/„Garmin Pay“ / „Fitbit Pay“;

  • mokėjimus bekontakčio atsiskaitymo funkciją turinčiais išmaniaisiais laikrodžiais, apyrankėmis ir kt.

Mokėjimo kvitus galite pateikti el. paštu arba QR kodu.

Tapti „MakeCommerce POS“ naudotoju labai paprasta:

  • Užpildykite paraišką „MakeCommerce POS“ interneto svetainėje – www.makecommerce.lt

  • Pasirašykite sutartį su „MakeCommerce“

  • Atsisiųskite „MakeCommerce POS“ programėlę iš „Google Play“

  • Priimkite bekontakčius mokėjimus savo įrenginyje!

 

MakeCommerce POS

 

Gaukite specialų pasiūlymą!

 

Visos mūsų paslaugos

Registruokitės dabar!