Ką reiškia Swedbank Bank Link?

„Swedbank bank link“  – populiariausias apmokėjimo būdas Lietuvoje. Apmokant šiuo mokėjimo būdu, klientas yra nukreipiamas į savo elektroninės bankininkystės puslapį, kuriame jau būna suformuotas mokėjimas, ir klientui tereikia jį patvirtinti. Tai pats lengviausias ir saugiausias mokėjimo būdas.

„Swed“ bankas yra didžiausias bankas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, turintis didžiausią skaičių klientų, tad norint sėkmingai prekiauti internetu, būtina suteikti galimybę klientams atsiskaityti naudojantis šio banko elektroninės bankininkystės paslaugomis.

Sutartis

Rinkti mokėjimus per „Swedbank bank link“ Jums nereikia pasirašyti sutarties su banku ar turėti sąskaitos jame, užtenka vienos sutarties su „Make Commerce“. Jeigu prekiaujate internetu, ir dar neturite sutarties su mumis, užpildykite paraišką čia. Atsižvelgiant į šalį kurioje norėsite vykdyti prekybą internetu ir Jūsų veiklos sritį, mums gali tekti paprašyti banko patvirtinimo prieš aktyvinant Jūsų mokėjimus. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 3 darbo dienas, ir šis procesas yra vienkartinis, atliekamas iki sutarties pasirašymo.

Integracija

Pradėti rinkti mokėjimus per šiuo būdu yra labai paprasta naudojantis mūsų paruoštais įskiepiais. Paruošti įskiepiai įdiegiami per vos per keletą minučių. Įskiepiai pritaikyti visoms populiariausios elektroninės prekybos platformos čia.

Jeigu naudojate kitą platformą ir nerandate mūsų paruošto įskiepio jai, integraciją galite atlikti pasinaudoję mūsų API. „Swed“ banko logotipą galite parsisiųsti naudodamiesi šia nuoroda. https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/swedbank.png

SwedBank bank link testavimas

Pasinaudokite mūsų „programuotojų portalu“ arba naudokite mūsų įskiepiuose „Test mode“ norėdami ištestuoti integraciją.