Kas yra mokėjimo inicijavimo paslauga

Tai toks mokėjimo būdas, kai mokėtojas, norėdamas sumokėti internetu, mokėjimų apdorojimo tarpininkui suteikia leidimą prisijungti prie savo banko sąskaitos per internetinę bankininkystę, kad tarpininkas mokėtojo vardu suformuotų ir atliktų pavedimą.
Ir Bank Link, ir mokėjimo inicijavimo paslauga skirta tam pačiam tikslui, tai yra atsiskaityti už paslaugą internetu ar sumokėti už perkama prekę. Teikdami Bank Link paslaugą bankai suformuoja mokėjimo ruošinį, kurį belieka mokėtojui patvirtinti, o mokėjimo inicijavimo paslaugos atveju tuo pasirūpina tarpininkas. Abiem atvejais mokėtojas patvirtina operaciją kodų generatoriumi ar SmartId programėle.

Kuo skiriasi Bank Link ir mokėjimo inicijavimas

Siūlome peržiūrėti trumpą video palyginimą tarp Bank Link mokėjimo ir mokėjimo inicijavimo

Ar mokėti šiuo būdu saugu?

Prisijungti prie banko sąskaitos ir atlikti mokėjimą mokėtojo vardu gali tik licenciją turintys mokėjimo paslaugų teikėjai. Mokėjimų įstatymas draudžia prieigą prie kitų asmens duomenų, nebūtinų paslaugoms teikti. Be to, bankas visada žinos, kas ir kada jungėsi prie mokėtojo internetinės bankininkystės, nes licencijuotas tarpininkas bankui nurodys savo tapatybę. Licencijuotas tarpininkas gali tik prisijungti prie internetinės bankininkystės, suformuoti mokėjimo pavedimą ir, sulaukęs patvirtinimo apie sėkmingą operaciją, atsijungti.

Ar MakeCommerce.lt teikia mokėjimo inicijavimo paslaugą?

Taip. Mokėjimo inicijavimo paslaugą teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje

Koks yra komisinis mokestis mokėjimo inicijavimo paslaugai

1.5% nuo apdoroto mokėjimo sumos.

Jeigu Jūsų mėnesio apyvarta viršija 10.000 eurų, susisiekite su mūsų pardavimų komanda support@makecommerce.lt ir Jums pasiūlysime dar palankesnes sąlygas!