Kas yra mokėjimo inicijavimo paslauga?

Tai toks mokėjimo būdas, kai mokėtojas, norėdamas sumokėti internetu, mokėjimų apdorojimo tarpininkui (Šiuo atveju MakeCommerce.lt) suteikia leidimą, kad tarpininkas mokėtojo vardu suformuotų ir atliktų pavedimą.

Ir Bank Link, ir mokėjimo inicijavimo paslauga skirta tam pačiam tikslui, tai yra atsiskaityti už paslaugą internetu ar sumokėti už perkama prekę. Teikdami Bank Link paslaugą bankai suformuoja mokėjimo ruošinį, kurį belieka mokėtojui patvirtinti, o mokėjimo inicijavimo paslaugos atveju tuo pasirūpina tarpininkas. Abiem atvejais mokėtojas patvirtina operaciją kodų generatoriumi ar SmartId programėle.

Ar mokėti šiuo būdu saugu?

Inicijuoti mokėjimą mokėtojo vardu gali tik licenciją turintys mokėjimo paslaugų teikėjai. Mokėjimų įstatymas draudžia prieigą prie kitų asmens duomenų, nebūtinų paslaugoms teikti. MakeCommerce.lt yra mokėjimų įmonė, turinti teisę teikti mokėjimo inicijavimo paslaugą.

Kokiose šalyse MakeCommerce.lt teikia mokėjimo inicijavimo paslaugą?

Mokėjimo inicijavimo paslaugą teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje

Koks yra komisinis mokestis mokėjimo inicijavimo paslaugai?

1.5% nuo apdoroto mokėjimo sumos.

Jeigu Jūsų mėnesio apyvarta viršija 10.000 eurų, susisiekite su mūsų pardavimų komanda support@makecommerce.lt ir Jums pasiūlysime dar palankesnes sąlygas!

Kas nutiks jeigu banke bus sutrikimų ir mokėjimo inicijavimo paslauga neveiks?

Jeigu mokėjimus renkate mokėjimo inicijavimo būdu, ir norite būti tikri, jog esant sutrikimų banke Jūsų klientas galėtų atsiskaityti, savo MakeCommerce savitarnoje, skiltyje Nustatymai -> Pagrindiniai nustatymai, pažymėkite varnele laukelį „Mokėjimo būdą keisti leidžiama”. Pažymėjus šį laukelį, banke esant sutrikimų su mokėjimo inicijavimo paslauga, klientas automatiškai bus nukreiptas mokėjimą atlikti Bank Link mokėjimo būdu.