Jei norite rinkti periodinius, pasikartojančius (periodinius) mokesčius, t.y. mėnesio narystę, mes turime sprendimą periodiniams mokėjimams kredito kortele.

Srautas

 • parduotuvė naudotojui aiškiai išreiškia, kad jis / ji tuoj prisijungs prie pasikartojančių (periodinių) mokėjimo programos.
  Jei yra naudojama reguliari el. prekybos platforma, tuomet produkto pavadinimas taip pat turi būti išreikštas aiškiai, t.y. „Sporto klubo mėnesinė narystė“
 • parduotuvė pasitelkia MK kredito kortelės dialogą su pasikartojančio mokėjimo galimybe.
  Kaina taip pat turėtų būti išreikšta vienam laikotarpiui, t.y. „9,99 € / mėn.“
 • pirkėjas patvirtina apie jo/jos sutikimą, pažymint varnelę priėmimo ataskaitoje. Pardavėjas pateikia tekstą kaip dialogo parametrą ir aiškiai nurodo pasikartojimą, t.y.  „Noriu, pratęsti savo narystę automatiškai“
 • naudotojas užpildo kredito kortelės duomenis ir prieigai būnant sėkmingai „daugkartinio naudojimo mokėjimo raktas“ yra perduodamas parduotuvei. Parduotuvė saugo raktą ir vėliau jį naudoja automatiškai atlikti mokėjimus per MK API be naudotojo įsikišimo.

Paslaugos aktyvavimas

 • Jei šia paslauga susidomėjote, rašykite mums support@maksekeskus.ee
 • Kai jūs parengsite savo sistemas, mes norėtume peržiūrėti pasikartojančių aptarnavimo mokėjimų nustatymo dialogus
 • Viskas gerai – mes aktyvuosime paslaugą parduotuvei

Techninė informacija

Darome prielaidą, kad esate susipažinę su mūsų Kredito kortelės dialogu.
Kai dialogas naudojamas pasikartojantiems mokėjimams, jis parduotuvei grąžina „daugkartinio naudojimo mokėjimo raktą“. Šis raktas yra susijęs tik su konkrečia kredito kortele ir tik su konkrečia parduotuve. Parduotuvė gali saugoti ir naudoti jį, pagal savo verslo logiką vėliau imant mokėjimus.

Pirmasis mokėjimas

Norint gauti „daugkartinio naudojimo“ mokėjimo raktą, kredito kortelės dialogo langas turi naudoti papildomus parametrus:

HTML savybės pavadinimas JavaScript parinkties pavadinimas Aprašymas
data-recurring-title recurringTitle Abonemento/pasikartojančio mokėjimo pavadinimas, kurį užsisako klientas. Šio parametro apibrėžtis perjungia išsiregistravimo formą, kad ji rodytų pasikartojančio mokėjimo duomenis.
data-recurring-description recurringDescription Abonemento/pasikartojančių mokėjimų, kuriuos klientas užsisako, aprašymas. Čia įrašykite informaciją apie pasikartojančių mokėjimų sumą, intervalą ir t.t.
data-recurring-confirmation recurringConfirmation Patvirtinimo tekstas rodomas šalia patvirtinimo langelio, kad klientas galėtų priimti pasikartojantį mokėjimą.

Jei srautas sėkmingas, dialogas perduos parduotuvės puslapiui raktą su papildomais parametrais:

Lauko pavadinimas Tipas Aprašymas Apribojimai
paymentToken eilutė Rakto ID
paymentTokenMultiuse loginis Ar klientas patvirtino raktą pasikartojančiam naudojimui? Eilutės vertės, teisinga arba klaidinga
paymentTokenValidUntil data Data, iki kurios raktas gali būti naudojamas pasikartojantiems mokėjimams Datos formatas: 2016-10-27

Patvirtinkite ir išsaugokite ją savo duomenų bazėje vėlesniam naudojimui.

Kiti mokėjimai

Kai jau gavote ir išsaugojote konkrečių klientų daugkartinio naudojimo raktą, jūs galite vėliau jį naudoti imant mokėjimus pagal savo verslo taisykles.
Dėl šito:

 1. sukurti naują sandorį su MK API
 2. sukurti šio sandorio mokėjimą, naudojant raktą, kurį turite

Atkreipkite dėmesį, kad API gali grąžinti neigiamą atsakymą į mokėjimo prašymą.
Gali būti įvairių priežasčių:

 • laikinos finansinės problemos (viršijama kliento riba) –  galite pabandyti keletą dienų vėliau, daugmaž per naujas įprastų mėnesinių ribų nustatymo dienas
 • laikinos techninės problemos – galite bandyti dar kartą po kelių minučių arba kelių valandų
 • įvairios „lemtingos“ problemos, kurios padaro raktą bevertį (kortelė prarasta/uždaryta/pasibaigusi ir t.t.) – jūs turėtumėte išsiųsti klientui elektroninį laišką ir paprašyti atnaujinti savo kortelės duomenis. Naudotojas turėtų būti nukreipiamas į kredito kortelės dialogą kaip aprašyta aukščiau apie Pirmąjį mokėjimą.

Daugiau informacijos apie galimus klaidų kodus, žr.: API klaidų kodai

Daugiau informacijos kūrėjams apie mūsų api-explorer integraciją.