Bank Link paslauga suteikia elektroninės parduotuvės pirkėjams galimybę greitai ir patogiai atlikti mokėjimą, už el. parduotuvėje užsakytas prekes.  Tai populiariausias klientų atsiskaitymo būdas Lietuvos elektroninėse parduotuvėse.

Jeigu prekiaujate ne tik Lietuvoje, kitose šalyse ši paslauga dar gali būti vadinama „E-link” ar „Digi-link” paslauga.

Kaip veikia šis mokėjimų rinkimo būdas?

Jūsų elektroninėje parduotuvėje klientas išsirenka norimas prekes, ir įsideda jas į pirkinių krepšelį:

Elektroninės parduotuvės užsakymo lange pirkėjas, užpildo savo asmeninę informaciją, tokią kaip vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, pristatymo adresą, bei pasirenka pageidaujamą ir jam patogiausią pristatymo būdą:

Mokėjimai elektroninėje prekyboje

Pirkėjas pasirenką mokėjimo būdą, tai yra pasirenka tą banką kurio paslaugomis naudojasi:

Bank Link mokėjimo būdas

Po to klientas pasirinkęs mokėti per bank link paslaugą yra nukreipiamas į pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą:

Bank Link elektroninė bankininkystė

Pirkėjas prisijungęs prie savo banko elektroninės bankininkystės, mato jau suformuotą mokėjimo nurodymą už elektroninėje parduotuvėje užsakomas prekes, kurį tereikia patvirtinti. Patvirtinus mokėjimo nurodymą, elektroninė parduotuvė gauną informaciją, jog pirkėjas užsakymą apmokėjo.

Mokėjimai per bank link

 

Naudodamiesi Makecommerce.lt paslaugomis, rinkti mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje šiuo mokėjimo būdu galite iš Swed banko, Seb banko, Luminor banko klientų. Mokėjimai per Šiaulių banko, Citadelės elektroninę bankininkystę veikia mokėjimo inicijavimo būdu.

Žinoma, kadangi pirkėjas yra nukreipiamas mokėjimą patvirtinti tiesiai į savo banko elektroninę bankininkystę tai yra pats saugiausias atsiskaitymo būdas. Mokėjimo operatorius (Makecommerce.lt) nerenka ir nesaugo kliento banko prisijungimo duomenų, ar banko sąskaitų informacijos.

Kiek tai kainuoja?

Elektroninės parduotuvės klientui tai nieko nekainuoja.

Elektroninės parduotuvės savininkas moka nustatyto dydžio komisinį mokestį. Daugiau informacijos apie Makecommerce.lt taikomus mokėjimų komisinius mokesčius galite rasti čia.

Kokiose šalyse galiu naudoti šį mokėjimų rinkimo būdą?

Mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje per Bank Link, naudodamiesi Makecommerce.lt, galite rinkti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.

Registruokitės dabar!