Yoximo nešiojamas kortelių skaitytuvas

4G terminalas sukurtas atsižvelgiant į mobiliojo ryšio vartotoją ir gali atlaikyti ilgą ir intensyvų kasdienį naudojimą.

Su spalvotu TFT ekranu ir įtaisytu NFC skaitytuvu už ekrano bekontaktėms kortelėms ir įrenginiams, „Yoximo“ terminalas patenkins visus Jūsų kasdienius mokėjimo operacijų poreikius.

Dėl kūrybiško dizaino didelės spartos spausdintuvas ir privatumo skydelis tapo integruota terminalo dalimi. Pasukus privatumo skydelį aukštyn suteikiama prieiga prie lustinės kortelės sąsajos ir magnetinės juostelės tipo kortelių skaitytuvo. Dar kartą jį nuleidus, galima kompaktiškai laikyti ir transportuoti.

Yomani stacionarus kortelių skaitytuvas

„Yomani“ kortelių skaitytuvai yra stacionarūs terminalai, skirti nuolatiniam naudojimui mažmeninės prekybos aplinkoje su paprastu USB, interneto ir nuosekliojo prievado jungtimi. Galimos dvi konfigūracijos.

„Yomani“ ir „Yomani touch ML“ konfigūracija palaiko kelių juostų mokėjimą dideliems mažmenininkams. Su USB įrenginio sąsaja jis siūlo vieno laido sprendimą terminalui sujungti su e-POS įranga.

XR konfigūracija „Yomani“ ir „Yomani touch“ suteikia visiškai įrengtą terminalą visoms mažmeninės prekybos aplinkoms. Papildoma USB sąsaja suteikia galimybę prisijungti prie periferinių įrenginių, tokių kaip biometriniai įrenginiai ir brūkšninio kodo skaitytuvai.

Visos mūsų paslaugos

Registruokitės dabar!