„Luminor“ bankas atsirado sujungus „Nordea“ ir „DNB“ bankus. Nors šiuo metu bankai veikia kaip vienas „Luminor“ bankas, tačiau atliekant mokėjimus internetinėse parduotuvėse, klientas turi pasirinkti kokio banko jis yra/buvo klientas „Nordea“ ar „exDNB“. Po pasirinkimo, klientas mokėjimą patvirtiną „Nordea“ arba „exDNB“ elektroninėje bankininkystėje.

Sutartis

Norint priimti mokėjimus per „Luminor“ banko „bank link“ paslaugą, Jums nereikia pasirašyti sutarties su banku ar turėti sąskaitos jame, užtenka vienos sutarties su „Make Commerce“. Norint pasirašyti sutartį ir pradėti prekybą internetu, užpildykite paraišką čia. Priklausomai nuo šalies, kurioje norėsite prekiauti internetu ir Jūsų veiklos srities, mums gali tekti paprašyti banko patvirtinimo prieš aktyvuojant Jūsų mokėjimus, tačiau paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 3 darbo dienas, ir šis procesas yra vienkartinis, atliekamas prieš sutarties pasirašymą. Norėdami paspartinti savo elektroninės parduotuvės patvirtinimą, užtikrinkite jog joje būtu pateikiamos pirkimo taisyklės, detaliai aprašyta privatumo politika, lengvai randami Jūsų kontaktiniai duomenys, nurodyta įmonės informacija.

Luminor banko bank link integracija

Rinkti mokėjimus iš Luminor klientų galite įdiegę „MakeCommerce“ mokėjimų įskiepius į savo elektroninę parduotuvę.

Mokėjimų rinkimo įskiepiai paruošti „WooCommerce“, „Opencart“, „Prestashop“, „Shopify“ ir kitoms platformoms.

Taip pat mokėjimus galite integruoti į savo elektroninę parduotuvę ir su mūsų paruoštu API. „Luminor“ banko logotipas pateikiamas čia (Nordea ir DNB skirti atskiri logotipai). https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/luminor.png ir https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/dnb.png

Luminor DNB Bank Link  Luminor nordea bank link

 

Integracijos testavimas

Integraciją testuokite naudodamiesi „programuotojų portalu“ arba mūsų įskiepiuose įjungę „Test mode“.