PrestaShop Įskiepio Parsisiuntimas

Naujausią įskiepio versiją skirtą Prestashop elektroninei parduotuvei parsisiųsite paspaudę nuorodą žemiau:

  • Įskiepis skirtas 1.6 versijai makecommerce.zip (2.0.9 – 2020-06-25)
  • Įskiepis skirtas 1.7.7.8+ /  – 8.0+ versijai makecommerce.zip (3.3.5 – 2024-05-27) (Reikalinga PHP 7.2+ versija. Senesnės nei 1.7.7.8 PrestaShop versijos nepalaikomos.)
  • Prestashop versijoms iki 1.7.7.8 rekomenduojame naudoti įskiepį, skirtą rinkti tik įmokas ir neturinčiam paštomatų palaikymo. MakecommercePayments.zip

Jeigu kylą problemų ar reikia pagalbos diegiant įskiepį, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi! 

Prestashop įskiepio aktyvavimas

Įdiegti įskiepi galite paprastai, kaip ir bet kurį kitą, tiesiog įkelkite parsisiųstą katalogą (makecommerce.zip)  įskiepių skiltyje.

Po įskiepio įdiegimo, turėsite sukonfigūruoti įskiepį įrašydami Jums skirtus API raktus. API raktus rasite savo MakeCommerce paskyroje.

MakeCommerce API

Kuomet įrašysite API raktus ir išsaugosite nustatymus, galite įjungti įskiepį.

Prestahop mokėjimo būdai

Įjungus mūsų mokėjimų apdorojimo įskiepį, savo Prestashop elektroninėje parduotuvėje galėsite rinkti mokėjimus iš savo klientų, mokančių per savo banko elektroninę bankininkystę (bank-link mokėjimų paslauga) bei per Visa/MasterCard mokėjimo korteles.

Prestashop mokėjimai

Prestashop įskiepio nustatymuose taip pat galėsite nustatyti, kaip mokėjimų pasirinkimas atvaizduojamas Jūsų elektroninėje parduotuvėje.

Prestashop mokėjimai

Mokėjimų būdo pavadinimas (vertimas)

Norint išversti ar pakeisti mokėjimo būdų antraštę, atidarykite įskiepio nustatymus, ir pakeiskite „Widget Title”:

Prestashop Įskiepis

Pinigų grąžinimai el. parduotuvėje

Mūsų mokėjimų įskiepis suteikia galimybę labai lengvai ir greitai atlikti pinigų grąžinimus. Galite atlikti pilną grąžinimą, arba dalinį pinigų grąžinimą (tokiais atvejais kai pirkėjas Jums grąžino dalį užsakymo).

Prestashop grąžinimai

Kodėl verta rinktis MakeCommerce mokėjimų rinkimui?

Nemokami grąžinimai ir išmokėjimai. 

Grąžinti pinigus savo klientams galėsite nemokamai, kai tuo tarpu kitos įmonės taiko papildomus mokesčius kiekvienam grąžinimui. Surinktų mokėjimų išmokėjimas Jums, taip pat nieko nekainuos!