„SEB bank link“  – tai mokėjimo būdas, kuomet klientas elektroninėje parduotuvėje norėdamas apmokėti užsakymą, yra nukreipiamas į savo „SEB“ banko elektroninę bankininkystę, kurioje mokėjimo nurodymas būna jau suformuotas ir klientui tereikia jį patvirtinti.

„SEB“ bankas yra vienas iš didžiausių bankų veikiančių Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

Sutartis

Norint priimti mokėjimus per „SEB“ banko „bank link“ paslaugą, Jums nereikia pasirašyti sutarties su banku ar turėti sąskaitos jame, užtenka vienos sutarties su „Make Commerce“. Norint pasirašyti sutartį ir pradėti prekybą internetu, užpildykite paraišką čia. Priklausomai nuo šalies, kurioje norėsite prekiauti internetu ir Jūsų veiklos srities, mums gali tekti paprašyti banko patvirtinimo prieš aktyvuojant Jūsų mokėjimus, tačiau paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 3 darbo dienas, ir šis procesas yra vienkartinis, atliekamas prieš sutarties pasirašymą. Norėdami paspartinti savo elektroninės parduotuvės patvirtinimą, užtikrinkite jog joje būtu pateikiamos pirkimo taisyklės, detaliai aprašyta privatumo politika, lengvai randami Jūsų kontaktiniai duomenys, nurodyta įmonės informacija.

SEB bank link integracija

Priimti „SEB“ banko mokėjimus, kuomet klientas moka per savo elektroninę bankininkystę, galite įsidiegę mūsų mokėjimų apdorojimo įskiepius.

Mokėjimų surinkimo įskiepiai yra paruošti „WooCommerce“, „Opencart“, „Prestashop“, „Shopify“ ir kitoms platformoms.

Taip pat mokėjimus galite integruoti į savo elektroninę parduotuvę ir su mūsų paruoštu API. „SEB“ banko logotipas pateikiamas čia. https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/seb.png

Seb bank link logotipas

Testavimas

Pasinaudokite mūsų Programuotojų portalu arba naudokite mūsų įskiepiuose „Test“ rėžimą norėdami ištestuoti integraciją.