Grįžti į straipsnių sąrašą

Trys populiariausi WordPress platformos įskiepiai el. prekybai

18.06.2021

Šiandien, kuomet internetinis verslas vystosi vis sparčiau, daugelis nuolat ieško efektyvių būdų bei informacijos, padedančios tokio tipo verslą steigti ar jį plėsti. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog internete tokios informacijos yra apstu, tačiau dažnam vis tiek kyla begalė klausimų, susijusių su internetinio verslo pradžia ar vystymu. Bene svarbiausias klausimas, kuris iškyla internetinį verslą planuojantiems žmonėms – kokią internetinių puslapių administravimo platformą pasirinkti? Nors šių platformų yra tikrai ne viena, tačiau pačia populiariausia vis dar išlieka jau beveik 20 metų gyvuojantis WordPress.

WordPress internetinių puslapių kūrimo bei administravimo platformos įskiepiai. Kas tai?

WordPress platforma leidžia naudotojams ne tik paprastai ir greitai administruoti esamus interneto puslapius, tačiau ir atlikti begalę papildomų veiksmų, padedančių užtikrinti kur kas didesnį internetinio verslo našumą. Papildomą funkcionalumą šiai platformai dažniausiai suteikia plati įvairiausių įskiepių įvairovė. WordPress įskiepiai – platformoje integruotos papildomos programos, leidžiančios atlikti įvairius veiksmus bei plėsti internetinio puslapio bei jo administravimo galimybes.

Bene populiariausia šių dienų internetinių puslapių kategorija – internetinės parduotuvės. Džiugu žinoti, jog didžioji dalis jau ne kartą minėtų WordPress įskiepių yra pritaikyti būtent internetiniam verslui. Šie įskiepiai padeda ne tik optimizuoti internetines parduotuves padėtį Google paieškos sistemoje, tačiau taip pat suteikia galimybę ir atlikti įvairias analizes bei administruoti visą informaciją apie parduodamų prekių asortimentą. Skamba puikiai, tiesa? Galbūt tuomet verta paminėti pačius populiariausius?

 • WooCommerce

Bene populiariausias WordPress platformos įskiepis, leidžiantis kurti bei administruoti elektronines parduotuves. Svarbu paminėti ir tai, jog WooCommerce įskiepis yra populiariausias būdas administruoti elektronines parduotuves ne tik WordPress platformoje, tačiau ir visame pasaulyje! Net 25% iš top 1 milijono elektroninių parduotuvių visame pasaulyje yra sukurtos ir administruojamos būtent šio įskiepio pagalba.

Pagrindinės priežastys, lemiančios itin didelį WooCommerce įskiepio populiarumą:

 • Galimybė šiuo įskiepiu naudotis nemokamai
 • Paprastumas bei patogumas
 • Itin platus funkcionalumas

Žinoma, be pilnavertiško elektroninės parduotuvės produktų administravimo, WooCommerce taip pat leidžia atlikti ir įvairiausias analizes. Pačiame įskiepyje esančių lentelių dėka internetinės parduotuvės savininkas gali paprastai bei greitai peržvelgti pardavimų statistiką bei palyginti ją su norimu laikotarpiu praeityje. Tokie veiksmai dažnai padeda stebėti generuojamų pajamų pokyčius, o esant poreikiui – dar paprasčiau priimti svarbius sprendimus. WooCommerce taip pat leidžia redaguoti bei formuoti produktų aprašymus, įkelti jų nuotraukas bei atlikti begalę papildomų veiksmų. 

 • Yoast SEO

Pastaruoju metu sparčiai išaugęs internetinių puslapių bei internetinių parduotuvių skaičius lėmė ir neišvengiamą tarpusavio konkurencijos augimą. Laikui bėgant atsiranda vis daugiau panašios tematikos parduotuvių, siūlančių identiškas paslaugas ar itin panašų prekių asortimentą. Suprasdami šios situacijos pasekmes internetinių puslapių bei parduotuvių savininkai pradėjo ieškoti būdų, kurie galėtų suteikti jų teikiamoms paslaugoms pranašumą konkurentų atžvilgiu. Ne paslaptis, jog ypač didelę įtaką internetinio verslo sėkmei daro Google paieškos sistema bei jos pateikiami paieškų rezultatai. Natūralu, jog aukštesnę poziciją Google paieškos sistemoje turintys internetiniai puslapiai bei parduotuvės sulaukia kur kas didesnio lankytojų srauto, o tai dažnai lemia ir ženkliai didesnę apyvartą. 

Yoast SEO įskiepis yra puikus įrankis, padedantis tinkamai optimizuoti internetinio puslapio ar internetinės parduotuvės turinį ir pritaikyti jį Google paieškos sistemai. Žinoma, nors šiuo įskiepiu taip pat galima naudotis nemokamai, tačiau egzistuoja galimybė naudotis ir mokama jo versija. Nors realios bei apčiuopiamos naudos suteikia tiek mokama, tiek ir nemokama Yoast SEO versijos, tačiau mokama versija yra kiek pranašesnė.

Nemokama Yoast SEO versija:

 • Leidžia fokusuotis ties vienu raktažodžiu ar fraze bei praneša apie netinkamą jų panaudojimą.
 • Padeda atlikti pateikto turinio analizę ir įspėja apie parašyto teksto struktūrinius trūkumus.
 • Parodo, kaip atrodytų konkretaus internetinio puslapio rezultatas Google paieškos sistemoje.

Mokama Yoast SEO versija:

 • Suteikia galimybę fokusuotis tiek daugybe raktažodžių bei frazių bei praneša apie netinkamą jų naudojimą.
 • Taip pat padeda atlikti pateikto turinio analizę ir įspėja apie parašyto teksto struktūrinius trūkumus.
 • Parodo, kaip atrodytų konkretaus internetinio puslapio rezultatas ne tik Google paieškos sistemoje, tačiau ir socialinių tinklų kanaluose.

Peržvelgus mokamos ir nemokamos versijos privalumus, tampa aišku, jog net ir nemokama versija gali suteikti teigiamų rezultatų bei pagerinti internetinio puslapio ar parduotuvės našumą. Tuo tarpu mokama versija leidžia išnaudoti SEO galimybes kur kas plačiau.

 • HubSpot

Dar vienas ypatingai populiarus WordPress platformoje randamas įskiepis – HubSpot. Šis nemokamas įskiepis taip pat yra pritaikytas internetinės prekybos vystymui bei interaktyvaus santykio su puslapio lankytojais formavimui. Išskirtinį HubSpot įskiepio populiarumą lemia ypač platus funkcionalumas, padedantis užmegzti kur kas artimesnį ryšį su žmonėmis, lankančiais konkretų internetinį puslapį.

Pagrindiniai HubSpot privalumai:

 • Leidžia į internetinį puslapį ar parduotuvę integruoti “Live Chat” ar “Chatbot” funkcijas.
 • Suteikia galimybę aktyvuoti ir valdyti ekrane iššokančius pranešimus bei reklamas.
 • Užtikrina patogų naudojimąsi naujienlaiškio privalumais.
 • Leidžia formuoti bei valdyti visą kontaktų duomenų bazę. (CRM)
 • Padeda išmatuoti internetinio verslo augimą bei pateikia išsamias analizes. 

Praktiškai visos šio populiaraus įskiepio funkcijos suteikia didelę naudą tiek internetinį puslapį lankančiam žmogui, tiek ir pačio puslapio savininkui. Į puslapį užsukęs lankytojas šio įskiepio pagalba gali akimirksniu susisiekti su puslapį administruojančiu personalu bei užduoti jam iškilusius klausimus. Tuo tarpu administratorius tokiu būdu gali paprastai pratęsti lankytojo naršymo konkrečiame puslapyje laiką bei užtikrinti kur kas didesnę tikimybę potencialiam paslaugos ar produkto pirkimui.

Geresnė lankytojo patirtis – geresnis internetinio verslo rezultatai

Nors WordPress internetinių puslapių kūrimo bei administravimo platforma palaiko begalę pačių įvairiausių įskiepių, vis dėlto šie išlieka pačiais populiariausiais. Panašu, jog jų kuriama nauda yra akcentuota ne tik į internetinio puslapio lankytojus, tačiau ir pačius administratorius. Nors abipusę naudą kurianti bei pagalbą internetiniam verslui suteikianti programinė įranga ir reikalauja šiokio tokio techninių žinių bagažo, tačiau išsigąsti tikrai nereikėtų. Internete egzistuoja begalė informacijos, kuri tikrai padės šiuos įrankius paprastai įvaldyti bei mėgautis jų teikiama nauda. Svarbu pabrėžti ir tai, jog visi šie įskiepiai gali puikiai derėti tarpusavyje. Puikus pavyzdys – Yoast SEO integracija į WooCommerce platformą. Ši kombinacija užtikrins galimybę kurti produktų aprašymus, kurie būtų ne tik patrauklūs, tačiau ir generuojantys ženkliai didesnį lankytojų srautą. 

O jeigu Jūs jau turite elektroninę parduotuvę sukurtą WooCommerce įskiepio pagalba ir ieškote sprendimo mokėjimų rinkimui iš pirkėjų , peržiūrėkite MakeCommerce mokėjimų įskiepio diegimo gidą čia.

Sekite mus socialiniame tinkle Facebook, ir apie naujus straipsnius sužinokite pirmieji.

Registruokitės dabar! Rinkite mokėjimus per el. bankininkystę