Grįžti į straipsnių sąrašą

Pajamomis grįstas finansavimas dabar prieinamas ir restoranams bei kavinėms

03.07.2024

Kartu su savo partneriais Softloans siūlome finansavimą ne tik e.parduotuvėms, bet taip pat ir restoranams bei kavinėms, kurie naudojasi MakeCommerce POS terminalais. Pasinaudoję pajamomis grįsto finansavimo sprendimu galėsite sutelkti dėmesį į savo svečius, o mes pasirūpinsime, kad jūsų verslo augimui netrūktų apyvartinių lėšų. 

Pajamomis grįstas finansavimas yra daug lankstesnis, nei kiti rinkoje esantys sprendimai. Apyvartinės lėšos verslui suteikiamos iš anksto, kad galėtumėt investuoti į augimą, pasiruošimą sezonui, o grąžinimas prisitaiko prie jūsų verslo ateities pajamų. 

Prie jūsų pajamų prisitaikantis, lankstus paskolos grąžinimas

Skirtingai nuo tradicinių paskolų su fiksuotomis mėnesinėmis įmokomis, pajamomis grįstas finansavimas siūlo lanksčias grąžinimo sąlygas. Grąžinimas grindžiamas restorano dienos pajamų procentine dalimi, o ne fiksuota suma. 

Šis paskolos grąžinimo lankstumas puikiai atitinka sezoninį restoranų ir kavinių pobūdį. Jei jūsų verslą itin įtakoja oras ir lietinga savaitė jums reiškia ženkliai mažesnes pajamas, tą savaitę proporcingai lėtėja ir paskolos grąžinimas. Grąžinimas atliekamas automatiškai kasdien, priklausomai nuo jūsų verslo sugeneruotų pajamų, kol grąžinama visa paskolos suma. 

Paskolos be užstato

Pajamomis grįstos paskolos yra prieinamos mažoms įmonėms, kurios dažnai neturi reikšmingo turto, tinkamo užstatui. Norint gauti tradicinę paskolą, paprastai reikia užstato, o tai gali būti didelė kliūtis restoranų ir kitų maitinimo įstaigų savininkams. Mūsų siūlomam pajamomis grindžiamam finansavimui užstatas nėra reikalingas

Apyvartinės lėšos jūsų verslui per 24 valandas

Kitas svarbus pajamomis pagrįsto finansavimo restoranams privalumas yra greitis. Tradicinės paskolų paraiškos dažnai apima ilgus procesus ir šūsnis reikalingų dokumentų. Priešingai, mūsų paraiškų teikimo procesas yra pilnai skaitmenizuotas ir reikalaujantis minimalių dokumentų. Todėl restoranų savininkai gali greitai gauti apyvartines lėšas ir laiku pasinaudoti verslo galimybėmis. 

Paraiškas šiam finansavimui gali teikti juridiniai asmenys, kurie: 

  • Veikia ilgiau nei 12 mėnesių. 
  • Turi ne mažiau kaip 3000 Eur apyvartos per mėnesį. 
  • Atsiskaitymams naudoja MakeCommerce mokėjimo kortelių skaitytuvus (jei skaitytuvų šiuo metu nenaudojate, padėsime juos lengvai įsidiegti). 

Pajamomis grįstas finansavimas prieinamas ir kitų industrijų atstovams

Mūsų partnerių Softloans pajamomis grįsto finansavimo sprendimas buvo sukurtas e. komercijos verslo atstovams, bet dabar jau yra puikiai pritaikytas ir MakeCommerce mokėjimų kortelių skaitytuvų (POS) naudotojams. 

Gauti paskolos pasiūlymą